Producenci

SILKOLENE Pro 4 Plus 10W-50 Race 4T

SILKOLENE Pro 4 Plus 10W-50 Race 4T

SILKOLENE Pro 4 Plus 10W-50 Race 4T 4l. - olej silnkowy

Więcej szczegółów


249,00 zł brutto

  • Opis produktu

 

http://imagizer.imageshack.us/a/img822/247/tdq9.jpg

Olej silnikowy

SILKOLENE Pro 4 Plus 10W-50 Race 4T - Full Syntetyk

4L 

 

FUCHS SILKOLENE PRO 4 PLUS 10W50 to w pełni syntetyczny (full syntetic) olej silnikowy, oparty na estrach, przeznaczony do czterosuwowych silników w motocyklach sportowych.

Olej SILKOLENE PRO 4 PLUS 10W50 został opracowany w Technologii Electrosyntec, dzięki której w miejscach tarcia w silniku przywierają cząsteczki oleju. Powoduje to zwiększenie ochrony elementów silnika, zwiększenie jego mocy oraz utrzymanie jego założonych właściwości lepkościowych w ekstremalnych warunkach pracy np. podczas wyścigów. Specjalnie dobrana baza olejowa wraz z dodatkami pozwala na uzyskanie wytrzymałego filmu olejowego przez cały cykl pracy silnika, co pozwala na wyjątkowe zabezpieczenie silnika, szczególnie od momentu jego włączenia, do uzyskania optymalnej temperatury pracy.

Właściwości oleju SILKOLENE PRO 4 PLUS 10W50 pozwalają stosować go w najbardziej obciążonych silnikach motocykli szosowych i wyścigowych, szczególnie tuningowanych. Może być stosowany w czasie zawodów sportowych we wszystkich klasach.