Producenci

SILKOLENE Pro Chain

SILKOLENE Pro Chain

SILKOLENE Pro Chain - Smar do łańcucha 500ml

Więcej szczegółów


49,00 zł brutto

  • Opis produktu

 

http://imagizer.imageshack.us/a/img822/247/tdq9.jpg

Smar do łańcucha

SILKOLENE Pro Chain

500ml

 

 

Najwyższej jakości w pełni syntetyczny smar do łańcuchów, odpowiedni do wszystkich motocykli zarówno drogowych jak i offroadowych - szczególnie zalecany do zastosowań wyścigowych. Kolor bezbarwny, nie powoduje pryskania, powstawania plam i oblepiania łańcucha brudem!

 

Odpowiednie smarowanie łańcucha to zarówno doskonała jego ochrona, zabezpieczenie przed korozją i doskonałe smarowanie. Takie wymagania z nadwyżką spełnia smar łańcuchowy SILKOLENE PRO CHAIN.

Wygodna forma aerozolu pozwala na szybkie i oszczędne nanoszenie smaru na łańcuch. Naniesiona cienka, przezroczysta warstwa smaru mocno przywiera do powierzchni łańcucha, uniemożliwiając wyrzucanie środka smarnego przez siłę odśrodkową. PRO CHAIN  powleka łańcuch mikrowarstwą smaru syntetycznego, dając doskonałe właściwości smarne.

 

Smar SILKOLENE PRO CHAIN jest odpowiedni do łańcuchów typu O-RING i przeznaczony do stosowania w warunkach wyścigów drogowych i terenowych, a także może być używany w motocyklach turystycznych. Zaaplikowany na łańcuch, szybko penetruje wszystkie elementy i powierzchnie sworzni oraz tulejek, tworząc cienki i wytrzymały film smarny. Właściowść niskiego napięcia powierzchniowego pozwala na pełne i szybkie pokrycie elementów łańcucha. Nośnik smaru, którym w czasie aplikacji jest rozpuszczalnik, szybko paruje pozostawiając wspomniany cienki film odporny na wyrzucanie przez siły odśrodkowe.