Producenci

Stojak - zestaw Acebikes

Stojak do transportowania motocykla - zestaw - Acebikes

Więcej szczegółów


949,00 zł brutto

 • Opis produktu

ZESTAW TRANSPORTOWY DO MOTOCYKLA

ACEBIKES

Zestaw ten zawiera najważniejsze komponenty potrzebne do bezpiecznego transportu.

 

Zestaw transportowy składa się z następujących artykułów:


ACEBIKES SteadyStand Basic Fix (nr kat. 10002863)

Stojaki motocyklowe SteadyStand oferują najwyższe bezpieczeństwo dzięki doskonałej jakości i precyzyjnemu wykonaniu. Wystarczy wsunąć motocykl w stojak, by w mgnieniu oka zapewnić mu stabilne oparcie. Dzięki temu prace konserwacyjne lub dłuższe parkowanie nie stanowi problemu. Motocykl nie zajmuje dużo miejsca, niezależnie od tego, czy stoi w garażu, na pace transportera czy przyczepie.

Ocynkowaną wersję Fix można przykręcić do każdej płaskiej powierzchni na przyczepie, pace transportera lub platformie podnośnika. Po ustawieniu w stojaku SteadyStand motocykl stoi stabilnie bez dodatkowego podparcia. Dzięki temu można go szybko i łatwo przypiąć pasami. Oczywiście stojak można też zamontować na stałe w garażu czy wiacie garażowej.

 • Produkt odpowiedni do motocykli o rozmiarach felg 10-19" i szerokości opon od 90 do 130 mm
 • Do bezpiecznego parkowania i transportu
 • Bardzo stabilna pozycja
 • Doskonałe wykonanie
 • Wymiary SteadyStand Fix (szer. x gł. x wys.): ok. 21 x 62 x 38 cm
 • Masa własna: ok. 5,3 kg

 

ACEBIKES TyreFix Basic (nr kat. 10010119)

To niesamowite, jak proste są niektóre rozwiązania - i przy tym jakie genialne! Na przykład rozwiązanie TyreFix Basic firmy Acebikes. Każdy, kto kiedykolwiek musiał przetransportować swój motocykl, dobrze wie, że pojazd musi być zamocowany na powierzchni ładunkowej przyczepy lub transportera! Koła muszą być unieruchomione. To wszystko po to, aby przy gwałtownym hamowaniu czy ruszaniu motocykl nie wyrwał się na wolność, tylko bezpiecznie stał.

I to właśnie jest zadania dla transportowego systemu zabezpieczającego Acebikes. TyreFix Basic zakłada się na tylną oponę, a następnie mocuje za pomocą odpowiednich pasów napinanych. Po stronie stykającej się z oponą TyreFix Basic jest wyposażony w specjalny materiał zapewniający przyczepność, dzięki czemu opona się nie ześliźnie. Motocykl jest zabezpieczony.

Cechy szczególne:

 • Szybkie i wygodne mocowanie
 • Specjalny materiał antypoślizgowy po wewnętrznej stronie
 • Zestaw podzielony na różne elementy mocujące
 • Odpowiedni dla każdej wielkości opon
 • Trwałe materiały wysokiej jakości

 

ACEBIKES BrakeFix (nr kat. 10002553)

Blokada dźwigni hamulca ręcznego do każdego typu jednośladów.

Blokada BrakeFix montowana jest na dźwigni hamulca ręcznego i kierownicy. Hamulec blokuje przednie koło, a motocykl stoi pewnie i bezpiecznie. Pojazd jest bezpiecznie zaparkowany nawet na pochyłym podłożu. Również podczas transportu lub prac z użyciem podnośnika nie przydarzy się już kosztowna "wywrotka". Odpowiednia do krótkotrwałego transportu (np. przeprawy promowe).

Uwaga: Pasy mocujące nie są zawarte w zestawie i należy je zamówić osobno.