Producenci

Crashpady Honda CB1000R CB600 CB900 Hornet

Crashpady Honda CB1000R CB600 CB900 Hornet

Crash-pady prz. zawieszenia HONDA CB1000R CB600 /CB900 Hornet

Więcej szczegółów


159,00 zł brutto

  • Opis produktu

crash-pady przedniego zawieszenia

WOMET-TECH

 CPO-H1

 

HONDA

  • CB600 HORNET / CB900 HORNET, 2007-
  • CB900 HORNET
  • CB1000R, 2008-
 Nowy,zmieniony kształt - dla jeszcze lepszej ochrony motocykla!


 Wywodzą się z technologii off-road. Zapobiegają uszkodzeniom elementów przedniego zawieszenia. Specjalnie zaprojektowany kształt ogranicza możliwość zablokowania golenia o stałą przeszkodę, minimalizując możliwość jego uszkodzenia. Łatwe do zamontowania. Pomagają zaoszczędzić pieniądze, chroniąc elementy zawieszenia oraz zapewnią oryginalny wygląd motocykla. W połączeniu z pozostałymi crash padami (crash pady ramy oraz tylnego wahacza) stanowią idealną ochronę całego motocykla.

Proces produkcji crash padów do oferowanych motocykli jest opracowany tak, aby zapewnić optymalną ochronę twojego motocykla. Materiał crash padów został wybrany pod kątem wytrzymałości na uderzenie, abrazję oraz skutecznego ograniczania prędkości przy upadku. Crash pady skutecznie pochłaniają siłę uderzenia podczas poślizgu i upadku zmniejszając uszkodzenie motocykla.

Nikt z nas nie chce myśleć o dniu, w którym będziemy musieli uzasadnić zakup crash padów. Rzeczywistość pokazuje, że tak długo, jak długo motocykle są pojazdami jednośladowymi, można się spodziewać, że prędzej czy później dojdzie do upadku.